Apie mus

„MC-Bauchemie“ – vienas iš lyderiaujančių tarptautinių cheminių produktų bei sprendimų, skirtų statyboms, gamintojų. Įmonių grupės darbuotojų skaičius viršija 2500, o jos atstovybes galima rasti daugiau nei 40 pasaulio šalių. Gyvuojanti ilgiau kaip 50 metų įmonė užsitarnavo gerą vardą pažangių sprendimų betono gamybos bei statinių priežiūros ir remonto srityse.

Atsisiųskite mūsų verslo brošiūrą ...

Šiek tiek istorijos...

MC betono pramonei

Architektai, statybininkai, prekinio ir konstrukcinio betono bei betono gaminių gamintojai – visi gauna naudos iš mūsų aukštos kokybės betono priedų, apdailos ir remonto produktų, formų alyvų ar sprendimų grindų betonavimui.

Daugiau ...

MC infrastruktūrai ir pramonei

Architektai, statybininkai, vystytojai bei viešosios institucijos gali pasikliauti mūsų aukštos kokybės apsaugos ir remonto sistemomis, skirtomis inžineriniams ir pramoniniams pastatams, paremtomis stipriu techniniu užnugariu ir servisu.

Daugiau ...

MC pastatams

Artchitektai, statybininkai, vystytojai bei projektų rengėjai MC randa geriausius sprendimus pastatų statybai - nuo konkurso ir planavimo iki įgyvendinimo.

Daugiau ...

MC galutiniams vartotojams

"Botament" ir "Ultrament" produktų grupės siūlo aukštos kokybės sprendimus meistrams ir galutiniams statybinių produktų vartotojams. Norėdami gauti daugiau informacijos spauskite ant nuorodų:

www.botament.com

www.ultrament.de

Įmonės filosofija

 

Kiekvienas produktas turi esminę įtaką visai objekto struktūrai ir jos remontui. Blogai parinkti sprendimai ar neteisingas jų panaudojimas gali sukelti rimtus padarinius, kurie kartais gali baigtis tragiškai. Statybose rizikuojama ne tik geru vardu ar reputacija, bet ir žmonių bei verslo gerove. Dėl šios priežasties architektai ir inžinieriai neša milžinišką atsakomybę. Atsižvelgiant į tai, mes konsultuojame savo klientus ir siūlome sprendimus, kad įgyvendinami projektai būtų išpildomi pagal jų vizijas bei keltų pasitenkinimą.

Būdami MC dalimi mes prisiimame atsakomybę už Jūsų reputaciją.

 

 

We take building seriously.

BE SURE. BUILD SURE.