Trumpa istorija

A brief history of MC-Bauchemie

Įmonę 1961 m. įkūrė Heinrich W. Müller (*1915/†2010) Essen miete, Ruhr regione. 1963 m. šalia Essen įsikūrusiame Bottrop mieste buvo pradėta betono ir skiedinio priedų gamyba. 1970 m. verslas išsiplėtė į Vakarų Vokietiją. Tais pačiais metais pradėta plėtra ir į kitas Europos valstybes, įkuriant savo padalinį Prancūzijoje.

Plėtra Europoje ir užjūryje

Prie kompanijos valdymo prisijungus kompanijos įkūrėjo sūnums Dr.-Ing. Claus-M. Müller ir Dr. jur. Bertram R. Müller (*1952/†2012), įmonė paspartino savo plėtrą Europoje. Airijoje įsikūrusi  dukterinė įmonė buvo atsakinga už eilę kitų atstovybių atsiradimą senajame žemyne. 1985 m. savo veiklą pradėjo pirmoji atstovybė už Europos ribų, Indijoje, kaip atspirties taškas tolimesnei plėtrai Azijoje. 

Nusileidus geležinei uždangai

Vokietijai tapus vieningai, 1990 m., MC pradėjo vystyti pardavimų ir distribucijos tinklą Rytų Vokietijoje. Tuo pačiu metu buvo plečiamasi ir į kitas buvusio Vakarų bloko šalis – 1999 m. įkurta atstovybė Slovakijos Respublikoje.

Tarptautinė plėtra

Naujajame tūkstantmetyje MC toliau progresavo tarptautiniame fronte – Brazilijoje įkurta gamybinė bazė, skirta patenkinti Pietų Amerikos rinkos poreikiams. Tuo tarpu atstovybė Taivane atsirado siekiant dalyvauti viename didžiausių statybos projektų šalies istorijoje – greitaeigių traukinių- geležinkelių tiesime. Nuo 2012 m. „MC-Bauchemie“ įsitvirtino Afrikoje, įkurdama savo atstovybę Gvinėjoje – augančioje vakarinėje žemyno dalyje.

Nuo vietinės reikšmės kompanijos iki globalaus žaidėjo: nuo 25 iki 2500 darbuotojų

Šiandien šeimos valdoma įmonė, kuri savo veiklą pradėjo dar 1961 m. su 25 darbuotojais, išaugo į didelę jėgą, vienijančią 2500 žmonių, ir yra vienas iš lyderiaujančių tarptautinių cheminių produktų bei sprendimų, skirtų statyboms, gamintojų.

MC tiria, vysto bei gamina medžiagas ir produktų sistemas, skirtas naujai statomiems pastatams ir jų renovacijai, daugiau nei 40 pasaulio šalių – nuo Pietų Amerikos ir Europos, per Vidurio Rytus ir Afriką, iki pat Pietvakarių Azijos.