MC pastatams

MC patirtis pastatų statyboje, kad būtų užtikrinta kokybė, saugumas ir patikimumas

Reikalavimai, kuriuos turi atitikti statybinių konstrukcijų statybai ir naudojimui, yra daug ir įvairūs. Ypač per projekto inžinerijos etapą labai svarbu nustatyti laiką, sklandų valdymą, ekonomiškumą ir įvairių įvedimo paslaugų kokybę. Mūsų konsultantai palaiko kūrėjus, architektus ir planuotojus net planavimo ir konkurso specifikacijos etapu, padėdami jiems rasti geriausią savo įmonės sprendimą.

Mūsų žmonės taip pat bus reguliariai ar net nuolat atstovaujantys svetainėje, kad galėtų greitai ir lanksčiai reaguoti į kliento reikalavimus ir iššūkius. Jie taip pat rems aplikatorius atlikdami savo darbą, taip užtikrinsite, kad kiekviena priemonė, susijusi su MC technologijomis, būtų sėkminga.

Specializuotos pastatų sandarinimo, apsaugos ir remonto sistemos

Mes siūlome partnerius, kurie aktyviai kuria statybos specializuotas produktų sistemas komercinių ir gyvenamųjų pastatų sandarinimui, apsaugai ir remontui. Mūsų sprendimai apima aukšto efektyvumo bitumo ir be bitumo hidroizoliacines sistemas ir labai atsparias, aukštos kokybės dangas grindims, sienoms ir luboms, jau nekalbant apie mūsų grindų sistemas, tinkas, apdailos medžiagas ir skiedinius. Ir istorinių pastatų ir statinių taisymui mes taip pat siūlome platų specialių produktų sistemų, kurių vertingu paveldo pastato audiniu gali būti suteikta nauja gyvenimo nuoma.

Pasikliaujame mūsų aukštos kokybės sprendimais ir mūsų techninių patarėjų kompetencija bei užtikriname, kad jums reikalingi jūsų projektai.