MC betono pramonei

Visais atžvilgiais geresnis betonas


Nesvarbu, ar architektams, statybos rangovams, projektuotojams ar betoninių betoninių gaminių, betoninių betoninių detalių ar betoninių gaminių gamintojams, jie gauna aukštą mūsų betono ir skiedinio mišinių, mūsų išgydymo ir išleidimo agentų bei mūsų betono kosmetikos gaminių kokybę.

Mes remiame savo partnerius visais atžvilgiais - su techninėmis ir technologinėmis konsultacijomis betono klausimais, preliminariais bandymais, atliekamais statybinių medžiagų laboratorijose, remiant tinkamumo bandymus, padedant užtikrinti tikslius matavimus ir užtikrinant mūsų betono priedų aplinką tausojantį tiekimą autokrautuvu arba keičiamu kėbulu. Naudodami mūsų šiuolaikinius sistemos sprendimus, pritaikytus kiekvienam konkrečiam reikalavimų rinkiniui, mes užtikriname nuolatinį betono ir betono gaminių kokyb ÷ s bei gaminių tobulinimą, supaprastiname jų naudojimą, apdorojimą ir kietinimą.

Išsamus gaminių asortimentas betono gamybai


Ankstyvas stiprumas, galutinis stiprumas, kompaktiškumas, atsparumas, paviršiaus kokybė ir patogumas - su mūsų priemaišomis jūsų betonas gali būti pritaikytas tiksliai jums reikalingoms veikimo funkcijoms. Mūsų kietikliai apsaugo šviežią betoną nuo išdžiūvimo, o mūsų išleidimo agentai užtikrina, kad betonas gali būti optimaliai atskirtas nuo klojinio, paliekant aukštos kokybės veidrodinius paviršius. Ir tuo atveju, jei žala turėtų įvykti per tranzitą ar vietoje, siūlome platų betoninių kosmetikos gaminių asortimentą, su kuriuo galima veiksmingai suremontuoti ir ištaisyti aptariamus plotus, paliekant nepriekaištingą, puikiai suderintą paviršiaus apdailą.

Taigi, padėkite jiems geriau itaisyti bet kokį požiūrį: mes teikiame gatavų betoninių, iš anksto sumontuotų betono komponentų ir betono gaminių gamintojus su aukštos kokybės nepriekaištingo patikimumo gaminiais; ir mes atverti naujas galimybes architektams ir planuotojams, kad ekonomiškos konstrukcijos atitiktų aukščiausius standartus.

Kur tik esate konkretaus pramonės spektro, galite remtis mūsų specialistų patarėjų kompetencija ir patirtimi, kad atitiktų jūsų poreikius ir padėtume užtikrinti, kad jūsų projektas būtų sėkmingas visais atžvilgiais.

Mūsų produktų grupės:


Betono priedai
Betono kosmetika
Statybų produktai