MC infrastruktūrai ir pramonei

Patvarių betono konstrukcijų remonto ir apsaugos sistemų teikimas

Tiltų, tunelių, daugiaaukščių automobilių stovėjimo aikštelių, oro uostų, uosto įrenginių ir net kanalizacijos sistemų statyba ir remontas paprastai yra labai sudėtingos įmonės. Tokie projektai turi labai didelę reikšmę šalies plėtrai, todėl dažnai jie vykdomi viešo akinimo metu.

Net maži trūkumai ar klaidos gali sukelti brangus pasekmes, pakenkti reputacijai ir, ypatingais atvejais, netgi kelti pavojų gyvybei. Todėl dar svarbiau nuolat užtikrinti tokių struktūrų stabilumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą. Nesvarbu, ar jūsų darbas susijęs su betonu remontu, paviršiaus apsauga, hidroizoliacine injekcija ar sandarinimo uždarymu, mes siūlome jums - planuotojai, architektai, kūrėjai ir atsakingos valdžios institucijos - novatoriškų produktų sistemas, kuriomis remiamas unikalus aptarnavimo ir palaikymo lygis.

Specialūs sprendimai pramonei

Tas pats taikoma ir mūsų pramonės klientams. Į juos mes siūlome įvairius ir individualius sprendimus, kaip konkrečius kiekvieno darbo reikalavimus. Chemiškai ir mechaniškai labai atsparus, chemijos pramonėje grindžiamas pramoninių grindų chemijos ir mechanikos požiūriu itin atsparus elektrotechnikos grindų sistemoms ir didelio tankio paviršiaus dangoms bei separatorių ir nuotekų valymo įrenginių apsaugos ir remonto sistemoms.

Tačiau gero produkto savaime nepakanka norint užtikrinti įmonės sėkmę. Profesinė programa yra tokia pat svarbi. Taigi, mes reguliariai rengiame aplikatorius teisingai naudojant mūsų produktų sistemas. Be to, mūsų patyrę darbuotojai taip pat remia planuotojus, architektus ir kūrėjus planavimo etapo metu ir vietoje, stovėdami pečių ir pečių su jais, įgyvendindami savo statybos ir remonto projektus.

Taigi pasinaudokite daugelio metų patirtimi ir visapusiška kompetencija. Mūsų techniniai patarėjai užtikrins, kad didžiausias dėmesys būtų skiriamas jūsų asmeniniams rūpesčiams, kad jūsų projektas būtų sėkmingas, ir jūs galite atsipalaiduoti ir mėgautis pranašumais.


Mūsų produktų grupės

Paviršiaus apsaugos sistemos
Grindų sistemos
Injektavimo sistemos
Sujungimų sandarinimas
Pastatų restauracija
Statybų produktai