Atsakomybės ribojimas ir privatumo politika

Ši svetainė yra informacijos tarnyba (informacija teikiama pagal Vokietijos Telemedijos įstatymo 5 straipsnį):

MC-BAUCHEMIE MÜLLER GmbH & Co. KG
Chemische Fabriken
Am Kruppwald 1-8
46238 Bottrop
Vokietija

Atstovauja:

Asmeniškai atsakingas partneris: Josef Verhoven,
MC-Bauchemie Müller GmbH, įmonės registracijos Nr. HR B 888 Eseno apygardos teisme, vykdantieji direktoriai: Dr.-Ing. Claus-M. Müller, Dr. Ekkehard zur Mühlen, Nicolaus M. Müller.


Kontaktai:

Tel. +49 (0) 20 41 101-0
Faks. +49 (0) 20 41 101-400
El. paštas info(at)mc-bauchemie.de


Įrašas registre:

Teisinė forma: KG
Pagrindinė buveinė: Esenas
Įmonės registracijos Nr. HR A 1052 Eseno apygardos teisme

PVM:

PVM mokėtojo identifikavimo numeris pagal Vokietijos pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 27 straipsnio a dalį:
DE 11 98 80 525


Kontaktinis asmuo su šiuo tinklalapiu susijusiais klausimais:

Saki M. Moysidis, rinkodara ir komunikacija
Telefonas: +49 20 41 101-0
Faksas: +49 20 41 101-688
E-Mail: webmaster(at)mc-bauchemie.de

Ginčų sprendimas

Europos Komisija teikia internetinę ginčų sprendimo (OS) platformą

https://ec.europa.eu/consumers/odr

Mūsų el. paštą žiūrėkite pirmiau, mūsų teisinėje informacijoje.
Mes nedalyvaujame ginčų sprendime internetu vartotojų arbitražo tarnybose.

Atsakomybė už turinį

Kaip paslaugų teikėjai, mes esame atsakingi už savo turinį šiose svetainėse pagal Vokietijos Telemedijos įstatymo (vok. Telemediengesetz – TMG) 7 straipsnio 1 dalį. Tačiau, remiantis Vokietijos Telemedijos įstatymo 8–10 straipsniais, paslaugų teikėjai neprivalo nuolat stebėti pateiktos ar saugomos informacijos, arba ieškoti įrodymų, rodančių neteisėtą veiklą. Teisiniai įpareigojimai pašalinti informaciją arba užkirsti kelią informacijos naudojimui lieka neginčytini. Šiuo atveju atsakomybė yra įmanoma tik sužinojus apie konkretų teisės pažeidimą. Neteisėtas turinys bus nedelsiant pašalintas, kai mes apie jį sužinosime.

Mes labai rūpestingai renkame informaciją savo tinklalapiams. Tačiau negalime garantuoti, kad visa juose esanti informacija yra teisinga ir išsami. Mūsų tinklalapiuose pateikta informacija turėtų būti suprantama kaip bendra informacija apie MC. Ji negali pakeisti ekspertų konsultacijų ir negali būti naudojama kaip informacija apie gaminį ar patarimai dėl MC produktų naudojimo ar tvarkymo. Su specialiomis užklausomis apie mūsų produktus ir paslaugas prašome kreiptis į mus per šiuos tinklalapius arba tiesiogiai į vieną iš mūsų paslaugų centrų. Mes negalime būti laikomi atsakingais už tiesioginius ar netiesioginius nuostolius ar defektus, atsiradusius naudojant šią informaciją. Informacija šiuose tinklalapiuose nuolat peržiūrima ir gali būti keičiama be išankstinio įspėjimo. Tai neužtraukia jokios atsakomybės.

Atsakomybė už nuorodas

Mūsų pasiūlymas apima nuorodas į išorines trečiųjų šalių svetaines. Mes neturime jokios įtakos šių svetainių turiniui, todėl negalime sutekti garantijų dėl šio turinio. Už savo turinį visada atsako susietų svetainių teikėjai ar administratoriai.

Nuorodos sukūrimo metu susietos svetainės buvo patikrintos dėl galimų teisės pažeidimų. Susiejimo metu neteisėtas turinys nebuvo aptiktas. Neturėdami pagrįstų įrodymų, kad buvo pažeisti teisiniai reikalavimai, negalime nustatyti susietų svetainių turinio nuolatinės stebėsenos. Neteisėtą veiklą vykdančių svetainių nuorodos bus nedelsiant pašalintos, kai tik apie jas sužinosime.

Autorių teisės

Turinį ir kompiliacijas, kuriuos teikėjai paskelbia šiose interneto svetainėse, reglamentuoja Vokietijos autorių teisių įstatymai. Dauginimui, redagavimui, platinimui ir bet kokio pobūdžio naudojimui, nepatenkančiam į autorių teisių įstatymo taikymo sritį, reikia raštiško autoriaus ar pradininko leidimo. Atsisiųsti ir kopijuoti iš šių svetainių leidžiama tik asmeniniam naudojimui. Komercinis mūsų turinio naudojimas be pradininko leidimo yra draudžiamas.

Šių tinklalapių turinio, kuris nėra kilęs iš paslaugų teikėjo, atžvilgiu yra laikomasi trečiųjų šalių autorių teisių įstatymų. Trečiųjų šalių įnašai šioje svetainėje yra atitinkamai nurodyti. Tačiau jei pastebėsite kokių nors autorių teisių pažeidimų, prašome pranešti mums. Toks turinys bus nedelsiant pašalintas.

 

Privatumo politika

„MC-Bauchemie“ labai atsakingai saugo jūsų asmens duomenis. Mes laikome jūsų asmens duomenis konfidencialiais ir laikomės įstatymų nustatytų duomenų apsaugos taisyklių bei šios privatumo politikos. Jei naudosite šią svetainę, bus renkami įvairūs jūsų asmens duomenys. Asmeninė informacija – tai bet kokie duomenys, pagal kuriuos galima jus asmeniškai identifikuoti. Ši privatumo politika paaiškina, kokią informaciją mes renkame ir kam ją naudojame. Taip pat paaiškinama, kaip ir kokiu tikslu tai daroma. Atminkite, kad perduodant duomenis internetu (pvz., el. paštu), gali būti pažeidžiamas saugumas. Visiškai apsaugoti jūsų duomenis nuo trečiųjų šalių prieigos neįmanoma.


Kontaktų formos

Jei atsiųsite mums klausimus per kontaktų formą, mes surinksime į formą įvestus duomenis, įskaitant jūsų pateiktą kontaktinę informaciją, kad galėtume atsakyti į jūsų klausimą ir visus tolesnius klausimus. Mes nesidalysime šia informacija be jūsų leidimo. Todėl visus duomenis, kuriuos įvesite į kontaktų formą, tvarkysime tik su jūsų sutikimu pagal ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (angl. General Data Protection Regulation – GDPR) 6 (1) (a) straipsnį. Savo sutikimą galite atšaukti bet kuriuo metu. Pakanka neoficialaus elektroninio laiško su tokiu prašymu. Duomenys, kurie buvo tvarkomi prieš gaunant jūsų prašymą, gali ir toliau būti teisėtai tvarkomi. Mes išsaugosime kontaktų formoje pateiktus duomenis, kol paprašysite juos ištrinti, atšauksite savo sutikimą dėl jų saugojimo, arba jų saugojimo tikslas nebebus taikomas (pvz., įvykdžius jūsų prašymą). Ši nuostata nepakeičia jokių privalomų įstatymų nuostatų, ypač nuostatų dėl privalomų duomenų saugojimo laikotarpių.

„Google Analytics“

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“ – žiniatinklio analizės tarnybą. Ją valdo „Google Inc.“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV. „Google Analytics“ naudoja vadinamus slapukus. Tai yra jūsų kompiuteryje saugomi tekstiniai failai, kurie leidžia analizuoti, kaip naudojatės svetaine. Slapuko sugeneruota informacija apie jūsų naudojimąsi šia svetaine paprastai siunčiama į „Google“ serverį JAV ir ten saugoma.

„Google Analytics“ slapukai saugomi pagal ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 6 (1) (f) straipsnį. Svetainės valdytojas turi teisėtą interesą analizuoti vartotojo elgesį, kad optimizuotų savo svetainę ir joje teikiamą reklamą.

IP anonimizavimas
Šioje svetainėje suaktyvinome IP anonimizavimo funkciją. „Google“ sutrumpins jūsų IP adresą Europos Sąjungoje ar kitose Europos ekonominės erdvės sutarties šalyse, prieš perduodant jį į Jungtines Amerikos Valstijas. Tik išskirtiniais atvejais „Google“ serveriui JAV bus siunčiamas visas IP adresas ir ten sutrumpinamas. „Google“ naudos šią informaciją šios svetainės valdytojo vardu, vertindama jūsų naudojimąsi svetaine, sudarydama ataskaitas apie svetainės veikimą ir teikdama svetainės valdytojui kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikimu ir interneto naudojimu. IP adresas, kurį jūsų naršyklė perduos „Google Analytics“, nebus susieta su jokiais kitais „Google“ saugomais duomenimis.

Naršyklės papildinys
Pasirinkdami atitinkamus nustatymus savo naršyklėje, galite neleisti naudoti slapukų. Tačiau norime atkreipti dėmesį, kad dėl to negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Taip pat galite uždrausti slapukų sugeneruotų duomenų apie jūsų naudojimąsi svetaine (įskaitant jūsų IP adresą) perdavimą „Google“ ir šių duomenų tvarkymą „Google“, atsisiuntę ir įdiegę naršyklės papildinį, esantį šiuo adresu:

https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

Prieštaravimas duomenų rinkimui
Galite neleisti „Google Analytics“ rinkti duomenų, spustelėdami toliau pateiktą nuorodą. Bus nustatytas slapukų atsisakymas, kad jūsų duomenys nebūtų renkami būsimų apsilankymų šioje svetainėje metu:

Išjungti „Google Analytics“

Daugiau informacijos apie tai, kaip „Google Analytics“ tvarko naudotojo duomenis, žiūrėkite „Google“ privatumo politikoje:

https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=en

Duomenų tvarkymo sutartis
Mes esame sudarę sutartį su „Google“ ir, naudodami „Google Analytics“, visiškai įgyvendiname griežtus Vokietijos duomenų apsaugos institucijų reikalavimus.

Informacija, blokavimas, ištrynimas

Kaip numato teisės aktai (ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 15 straipsnis), jūs turite teisę bet kuriuo metu nemokamai gauti informaciją apie visus saugomus jūsų asmens duomenis, taip pat apie jų kilmę, gavėją ir jų tvarkymo tikslą. Jūs taip pat turite teisę šiuos duomenis ištaisyti, blokuoti ar ištrinti, kaip numatyta ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 17 straipsnyje. Jei turite papildomų klausimų dėl asmens duomenų, galite bet kada kreiptis į mus adresu, nurodytu mūsų teisiniame pranešime.

Atsisakymas gauti reklaminius el. laiškus

Mes aiškiai draudžiame naudoti kontaktinius duomenis, paskelbtus atsižvelgiant į svetainės teisinio pranešimo reikalavimus, reklaminės ir informacinės medžiagos siuntimui, jei tokios medžiagos nebuvo aiškiai paprašyta. Svetainės valdytojas pasilieka teisę imtis konkrečių teisinių veiksmų, jei gaunama nepageidaujama reklaminė medžiaga, tokia kaip elektroninio pašto šlamštas.

Kontaktai

Michael Reisen
MC grupės duomenų apsaugos pareigūnas
Tel. +49 (0) 20 41 101-0 
Faks. +49 (0) 20 41 101-400 
El. paštas dbs(at)mc-bauchemie.com