Konudur Flexfit - sprendimas vamzdžių sandarinimui šuliniuose

Konudur Flexfit

Sukurta kaip specialios paskirties, dvikomponentė, specialių reaguojančių dervų pagrindu pagaminta medžiaga, kuri išsiskiria paprastu naudojimu, suderinama su aukšta aplinkos drėgme darbų atlikimo metu ir labai greitai tampa atspari vandeniui.


 Paprasta, greitas panaudojimas, aukštas atsparumas

Maišymo metu neišskiria nemalonaus kvapo kuris gali sukelti diskomfortą darbuotojams. Konudur Flexfit gali būti lengvai užtepamas su mentele ar glaistykle. Sudėtyje esančios dervos ir užpildai užtikrina gerą sukibimą su visais sausais ir matiškai šlapiais mineraliniais paviršiais, taip pat gerai sukimba su metalo, plastiko ir stiklo pluošto paviršiais. Konudur Flexfit yra atspari cheminiam ir mechaniniam poveikiui. Prie normalios nuotekų temperatūros Konodur Flexit vandeniui atspari tampa vos per 25-30 minučių. Tai ženkliai sutrumpina remonto laiką dėl ko atitinkamai sumažėja remonto darbų kaštai. Ši medžiaga visam laikui išlieka elastinga ir užtikrina įmontuoto elemento poslinkio kompensaciją dėl temperatūros svyravimo (susitraukimo/išsiplėtimo) ir pajudėjimo.


 Konodur Flexfit CS – išpakavimas švirkščiamomis tūtelėmis

MC-Bauchemie taip pat siūlo šią sandarinančią medžiagą išfasuotą į dvigubą švirkščiamają tūtą pavadinimu Konudur Flexfit CS – produktas kuris gali būti iškarto panaudojamas statybvietėje kartu su MC-Fastpack Power-Tool pneumatiniu pistoletu. Šiuo atveju patogu, kad naudojant keičiamus statinius maišytuvus (antgalius) tampa nereikalinga atskira produkto sumaišymo operacija.


Priedai: 

  1. Konudur Flexfit ir Konudur Flexfit CS naudojimo instrukcija.
  2. Konudur Flexfit techninių duomenų lapas.
  3. Konudur Flexfit CS techninių duomenų lapas.