Nisiwa - nematoma betono apsauga

Šiuolaikinėje architektūroje vis dažniau pasirenkami atvirų betono konstrukcijų sprendimai. Kaip žinoma mineralinių statybinių medžiagų savybė sugerti vandenį sukelia daugybę problemų. Betono poros yra jautrios užšalimui ir atšilimui, taip pat į jas gali prasiskverbti druskos ir ėsdinančios dujos, o vandens buvimas porose sukelia biologinį dumblių, kerpių ir grybų augimą. Kad pastatas išliktų estetiškai patrauklus, o konstruktyvas būtų apsaugotas nuo aplinkos poveikio būtina pasirūpinti tinkama paviršiaus apsauga. Tam puikiai tinka hidrofobinės medžiagos, kurios ženkliai sumažina vandens įsiskverbimą į betoninių elementų kapiliarus.

MC-Bauchemie savo klientams siūlo Nisiwa produktų liniją, kuri laikinai impregnuoja betono konstrukcijos paviršiaus poras taip užkertant kelią kapiliarinei absorbcijai. Tai efektyvi priemonė sumažinanti drėgmės prasiskverbimą, kuri į betoną įsigeria giliau nei 10 mm. Vanduo ir teršalai yra atstumiami nuo betono, tačiau paviršius lieka atviras vandens garų difuzijai.

Produktą paprasta naudoti jį paskleidžiant purkštuvu arba voleliu. Galite rinktis skystą (Nisiwa SN) arba kreminės konsistencijos (Nisiwa C) produktą. Darbui patalpose siūlome bekvapę priemonę Nisiwa L. Hidrofobizanto išeiga nuo 100 iki 200 ml/m2. Galima užsisakyti 10 ir 30 ltr. kanistrais bei 200 ltr. statinėmis.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Nisiwa produktus kreipkitės telefonu: +370 650 54280 arba

el. paštu: tadas.larinas@mc-bauchemie.com