Konferencija „Betonas ir gelžbetonis 2018. Betono gaminių tvarumas“

UAB MC-Bauchemie“ kovo 8 d. dalyvavo Statybos industrijos asociacijos (SIA) ir VGTU Statybos fakulteto organizuotoje tarptautinėje konferencijoje „Betonas ir gelžbetonis 2018. Betono gaminių tvarumas“, kurioje verslo ir mokslo atstovai diskutavo apie savo srities naujoves, aktualijas, dalijosi spręstinais klausimais.

Atsižvelgdami į konferencijos temą, įmonės atstovai pristatė produktą, kuris puikiai atspindi  betono ilgaamžiškumo klausimą – Centrilit NC. Šio nanokristalizatoriaus nauda jaučiama beveik visose prekinio ir konstrukcinio betono gamybos srityse. Šis priedas savo geriausias savybes atskleidžia energetikos, nutekamųjų vandenų ir chemijos pramonės sektoriuose, kadangi čia keliami patys aukščiausi reikalavimai. Centrilit NC garantuoja betono atsparumą ir ilgaamžiškumą be sudėtingai įrengiamų brangių papildomų dangos sluoksnių. O tai taupo laiką ir pinigus.

 Daugiau informacijos apie konferenciją galite rasti paspaudę ant nuorodos: 

http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Statybos-industrijos-atstovai-metineje-konferencijoje-aptare-srities-aktualijas-ir-naujoves/10813

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Centrilit NC kreipkitės telefonu:  +370 650 54280 arba el. paštu: 

tadas.larinas@mc-bauchemie.com