KAS MES ESAME

Įsikūrusi daugiau nei prieš 55 metus, MC-Bauchemie yra viena pirmaujančių tarptautinių statybinės chemijos ir technologijų gamintoja. MC turi daugiau nei 2500 darbuotojų daugiau nei 40 šalyse ir yra susikūrusi pažangius sprendimus taikančios įmonės reputaciją. Jau trys privačios įmonės MC-Bauchemie kartos dirba siekdamos ilgalaikių perspektyvų ir nuoseklių darbinių santykių.


>> Norėdami atsidaryti MC lankstinuką, spragtelėkite čia ...

We take building seriously.

Be Sure. Build Sure.
KAS MUS MOTYVUOJA

Kiekvienas gaminys yra labai svarbus užtikrinant tiek viso statinio, tiek bet kokių jo remontuojamų dalių vientisumą. Pasirinkus netinkamas medžiagas arba jas netinkamai naudojant galima pažeisti pastato elementus, o ypač nesėkmingais atvejais – net sukelti pavojų žmonių gyvybėms. Štai kodėl taip atidžiai rūpinamės kiekvienu projektu.

Savo klientams teikiame individualius patarimus ir geriausius sprendimus taip padėdami užtikrinti visų projekto dalyvių ramybę.

Statybos – tai rimtas reikalas.

Būkite užtikrinti!

MŪSŲ DARBO METODAI

Mes pasitelkiame mūsų laboratorijose dirbančių mineralogų, betono technologų ir medžiagų ekspertų žinias bei viso pasaulio statybų aikštelėse dirbančių inžinierių bei specialistų patirtį. Palaikydami glaudžius kontaktus, šie ekspertai dirba kartu siekdami tinkamiausių sprendimų projektuotojams, rangovams ir klientams. Jie keliaus ten, kur reikia, kad kiekvienas sprendimas būtų teisingai ir tinkamai įgyvendintas.

 • Novatoriška produkcija ir sprendimai
 • 10 % mūsų darbuotojų dirba tyrimų ir plėtros skyriuje
 • Techninė pagalba ir orientacija į klientą
 • Pažangiausia gamybos technologija
 • Techninė dokumentacija ir kokybės kontrolė
 • Nuolatinis dialogas su rinka

VERSLO SKYRIAI

Mūsų klientų poreikiai yra labai individualūs – ar tai būtų betono gamyba, pramoninių konstrukcijų, mažaaukščių ar daugiaaukščių pastatų statyba ar renovacija. Atitinkamai, savo klientams siūlome specialiai jiems pritaikytus sprendimus šiose srityse: MC betono pramonei, MC infrastruktūrai ir pramonei bei MC pastatams.

 

 • MC betono pramonei

  Prekinio ir konstrukcinio betono bei betono gaminių gamintojai – visi gauna naudos iš mūsų aukštos kokybės skiedinio ir betono priedų, apsaugos nuo vandens išgaravimo, klojinių tepalo bei apdailos ir remonto produktų.

 • MC infrastruktūrai ir pramonei

  Architektai, statybininkai, vystytojai bei viešosios institucijos gali pasikliauti mūsų aukštos kokybės apsaugos ir remonto sistemomis, skirtomis inžineriniams ir pramoniniams pastatams, paremtomis stipriu techniniu užnugariu ir servisu.

 • MC pastatams

  Artchitektai, statybininkai, vystytojai bei projektų rengėjai MC randa geriausius sprendimus pastatų statybai - nuo konkurso ir planavimo iki įgyvendinimo.

MC MAŽMENINĖJE PREKYBOJE

Be tiesioginių pardavimų, kuomet pasitelkiame savo technines žinias, MC taip pat tiekia savo produktus ir statybinių medžiagų platintojams, kurie vertina mūsų plačios apimties tyrimų užtikrintą kokybę. Galite rasti keletą mažmeninei prekybai skirtų ženklų su atskirai tikslinei auditorijai pritaikyta komunikacija ir turiniu.

 

 • Botament®

  Botament vardas žymi statybinių medžiagų parduotuvėse profesionalams siūlomas produkcijos sistemas ir statybines medžiagas jau daugiau nei 20 metų. Daugiau informacijos rasite Botment internetinėje svetainėje

 • Ultrament®

  Ultrament produkcijos galima įsigyti specializuotose ir mažmeninės prekybos parduotuvėse jau daugiau nei 35 metus. Daugiau informacijos rasite Ultrament internetinėje svetainėje.

PAGALBA KLIENTAMS VISAIS ASPEKTAIS

„Į klientus žiūrime kaip į ilgalaikius partnerius ir kuriame su jais artimus santykius.“

 

Ši įmonės įkūrėjo Heinrich W. Mueller (*1915/†2010) citata ir toliau lieka pagrindiniu mūsų veiklos principu. Mes išties skiriame daug pastangų įsiklausyti į mūsų partnerių poreikius ir iššūkius. Mes pasirūpiname, kad mūsų klientai gautų geriausią įmanomą pagalbą ir palaikymą.

NEPALIEKAME KLIENTŲ LIKIMO VALIAI

Savo partneriams padėsime visur ir visada – tiek biure, tiek statybų aikštelėje. Atidžiai įsiklausome ir į klientų norus bei poreikius, žvelgiame jų akimis. Pasitelkdami dešimtmečius patirties bei nuolatinių tyrimų rezultatus, žinome, kaip prisikasti iki problemos šaknų bei pasiūlyti detalius sprendimus, kurie padėtų pasiekti norimų rezultatų.

 • Kiekvienam individualiam atvejui pritaikyti patarimai ir pagalba
 • Dešimtmečių patirtimi paremti praktiški sprendimai
 • Individualiai pritaikyti sprendimai

ŠVIETIMAS IR MOKYMAI

Projekto sėkmė labiausiai priklauso nuo prie jo dirbančių žmonių galimybių ir žinių. Taigi, vienas mūsų pagrindinių tikslų yra gerinti bendrąjį rinkos žinių lygį. Norime užtikrinti, kad visos suinteresuotos šalys turėtų prieigą prie sėkmingam jų projekto įgyvendinimui reikalingos informacijos. Todėl nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu vykdome įvairius mokymus bei organizuojame renginius, kuriuose dalinamės informacija apie naujas statybų tendencijas bei kaip teorinius sprendimus paversti praktiškai apčiuopiama sėkme.

 • Nuolatinis dalinimasis patirtimi
 • Kursai ir seminarai
 • Produkcijos naudotojų švietimas ir sertifikavimas
 • Įsitraukimas į universitetų ir institutų veiklą

 

DIALOGAS SU RINKA

Be rinkos mokymų, rekomenduojame platformas, kuriose vyksta efektyvus apsikeitimas statybų sektoriaus patirtimi. Puikus pavyzdys – MC-Forum. Tai – žinomas renginys, kurio metu savo srities profesionalai dalinasi informacija bei diskutuoja apie bendrąją rinkos raidą ir tendencijas. Informacijos apsikeitimas padeda mūsų klientams ir mums atsinaujinti žinias bei pasiruošti ateities iššūkiams.

 • MC-Forum ir panašūs simpoziumai
 • Dialogas su srities profesionalais
 • Informacijos apsikeitimas su klientais ir kitomis suinteresuotomis šalimis

Visuomet žingsniu priekyje nuo standarto

Naujos produkcijos ir sistemų kūrimui skirti tyrimų darbai yra neatsiejama mūsų įmonės kultūros dalis ir pagrindinis mūsų sėkmės pamatas. Per daugiau nei penkerius dešimtmečius išplėtojome kelis gaminius, kurie tapo pramonės standartais.

ATSIDAVĘ INOVACIJOMS

Tyrimai skirti naujos produkcijos ir sistemų kūrimui yra neatsiejama mūsų įmonės kultūros dalis bei turi didelę reikšmę MC sėkmei. Dešimtadalis mūsų darbuotojų dirba tyrimų ir plėtros skyriuje. Mes taip pat reguliariai dalyvaujame nacionaliniuose ir tarptautiniuose tyrimų projektuose bei bendradarbiaujame su universitetais ir išoriniais medžiagų testavimo institutais. 

 • 10% mūsų darbuotojų dirba tyrimų ir plėtros skyriuje
 • Vienas didžiausių gaminių asortimentų savo srityje
 • Nuolat tobulėti skatinantis dialogas su klientais

PADEDAME NUSTATYTI ATEITIES STANDARTUS

Derlingoje žemėje auga novatoriškos idėjos ir individualius mūsų partnerių ir jų projektų reikalavimus atitinkantys sprendimai. Išties, per daugiau nei penkerius dešimtmečius sukūrėme daugybę gaminių ir sistemų, kurie tapo pramonės standartais ir pasižymi pridėtinės vertės pranašumais, pavyzdžiui, anksčiau nepasiekiamomis galimybėmis, lengvesniu pritaikymu sudėtingomis oro sąlygomis, resursų efektyvumu ir – ne mažiau svarbu – didesniu darbo saugumu.

PASAULINIS GAMYBOS PĖDSAKAS

Pasitelkę mūsų darbuotojų žinias ir išnaudodami pažangiausias technologijas gaminame aukščiausios kokybės statybines medžiagas daugiau nei 20 gamyklų visame pasaulyje. Visa mūsų veikla yra paremta kokybės ir atsidavimo klientui principais – tie patys principai taikomi ir mūsų gamybos veikloje.

 • Pažangiausia PCE gamyba
 • Kokybės valdymo sistema
 • ISO 9001 sertifikavimas
 • Sveikatos ir saugos sistema

INOVACIJOS

 • Expert Proof

  Expert Proof – tai novatoriška polimerų pagrindo technologija, suteikianti naujas pastatų hidroizoliacijos perspektyvas. Expert Proof hidroizoliacinės dangos yra efektyvus sprendimas be jokio bitumo.

 • DySC® technologija

  Su DySC® sukūrėme revoliucinę technologiją, kuri padeda sumažinti cemento turinčių statybinių medžiagų poringumą iki nereikšmingo bei užtikrinti ypatingą statybinių medžiagų atsparumą, nepralaidumą ir ilgaamžiškumą.

 • PCE technologija

  Gaminame naujos kartos polikarboksilatų eterių (PCE) pagrindo betono ir skiedinio priedus. Mūsų naujausias pačiū sukurtas ir užpatentuotas procesas leidžia greitai ir daug tiksliau kurti, bandyti ir gaminti individualiems klientų poreikiams pritaikytus betono ir skiedinio priedus.

MC ISTORIJA

Nuo vietinės Vokietijos įmonės iki pasaulinio lygio žaidėjo. Nuo 25 iki daugiau nei 2 500 darbuotojų. Trumpa MC-Bauchemie sėkmės istorija.

 • 1960-ieji ir 1970-ieji
  PRADŽIA

  Įmonę 1961 m. įkūrė Heinrich W. Müller (*1915/†2010) Essen miete, Ruhr regione. 1963 m. šalia Essen įsikūrusiame Bottrop mieste buvo pradėta betono ir skiedinio priedų gamyba. 1970 m. verslas išsiplėtė į Vakarų Vokietiją. Tais pačiais metais pradėta plėtra ir į kitas Europos valstybes, įkuriant savo padalinį Prancūzijoje.

 • 1980-ieji
  PLĖTRA EUROPOJE IR UŽJŪRYJE

  Prie kompanijos valdymo prisijungus kompanijos įkūrėjo sūnums Dr.-Ing. Claus-M. Müller ir Dr. jur. Bertram R. Müller (*1952/†2012), įmonė paspartino savo plėtrą Europoje. Airijoje įsikūrusi dukterinė įmonė buvo atsakinga už eilę kitų atstovybių atsiradimą senajame žemyne. 1985 m. savo veiklą pradėjo pirmoji atstovybė už Europos ribų, Indijoje, kaip atspirties taškas tolimesnei plėtrai Azijoje. 

 • 1990-ieji
  GRIUVUS GELEŽINEI SIENAI

  Po Rytų Europoje įvykusių politinių pokyčių ir Vokietijos susivienijimo, 1990 m. MC pradėjo kurti pardavimų ir platinimo atstovybes rytų Vokietijoje, o vėlesniais metais jas įkūrė ir kitose vidurio ir rytų Europos šalyse, tokiose kaip Lenkija, kurioje MC pradėjo veiklą 1993 m.

 • 2000-ieji
  TARPTAUTNĖ PLĖTRA TĘSIASI

  Įžengusi į naują tūkstantmetį MC toliau dirbo tarptautinės plėtros fronte: Pietų Amerikos poreikiams patenkinti buvo įkurta MC Brazilija, kap gamybos platforma šiam regionui, o MC Taivanas buvo įkurta padedant įgyvendinti greitojo geležinkelio statybas – vieną didžiausių statybos projektų, kokius tik Taivanas yra matęs.

 • 2010-ieji
  TOLESNĖ PLĖTRA AZIJOJE IR PIETŲ AMERIKOJE

  2012 m., norėdama įsitvirtinti augančioje Vakarų Afrikos rinkoje, MC įkūrė verslą Gvinėjoje. Toliau sekė dar vienos įmonės įkūrimas Ganoje. Tęsiasi ir plėtra Pietų Amerikoje bei Azijoje: 2015 m. MC įkūrė bendrą įmonę Čilėje – MC Bautek Chile, o 2017 m. – bendrą įmonę MC-BIFI Bauchemie Vietname.

NUO 25 IKI DAUGIAU NEI 2 500 DARBUOTOJŲ

Šiandien ši šeimos valdoma įmonė yra viena pirmaujančių tarptautinių statybinės chemijos produkcijos ir technologijų gamintojų. Įmonei vadovauja Dr. Claus‐Michael Müller, Dr. Ekkehard zur Mühlen ir Nicolaus Müller – įkūrėjo anūkas. MC tyrinėja, kuria ir gamina specializuotas statybinių medžiagų ir produkcijos sistemas tiek naujiems statiniams, tiek įvairios paskirties statinių renovacijai, ir veikia daugiau nei 40 šalių visame pasaulyje – nuo Pietų Amerikos ir Europos iki Viduriniųjų Rytų, Afrikos ir Pietryčių Azijos.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123