GERIAUSI PASTATŲ STATYBOS SPRENDIMAI

Statyboms ir statiniams taikoma daug ir pačių įvairiausių reikalavimų. Laiko planavimas, sklandus vykdymas, efektyvumas ir kokybė yra ypač svarbūs projektavimo metu. Mūsų ekspertai suteikia pagalbą projektuotojams, architektams ir statybų vykdytojams randant geriausius sprendimus ankstyvosiose projektavimo ir pasiūlymo rengimo stadijose.

VISAPUSIŠKAS PALAIKYMAS IR AUKŠTOS KOKYBĖS SPRENDIMAI

Mūsų darbuotojai reguliariai lankosi statybų aikštelėje, kad galėtų greitai ir lanksčiai reaguoti į klientų poreikius ir įvairius jiems kylančius iššūkius. Jie padeda darbų vadovams atlikti jų darbus taip užtikrinant kiekvienos su MC technologija susijusios priemonės sėkmę.

Pasitikėkite mūsų aukštos kokybės spendimais ir mūsų techninių ekspertų kompetencija bei pasirūpinkite, kad būtų užtikrintas jūsų projektams reikalingas saugumas ir patikimumas.

SPECIALIZUOTOS PASTATŲ SANDARINIMO, APSAUGOS IR REMONTO SISTEMOS

Savo partneriams siūlome pastatų statyboms skirtas produktų sistemas komercinių ir gyvenamųjų pastatų sandarinimui, apsaugai ir remontui. Mūsų sprendimai apima efektyvias bitumines ir polimerines hidroizoliacines sistemas, taip pat itin atsparias bei našias grindų, sienų ir lubų dangas, ir, be abejo, grindų išlyginimo sistemas, tinkus ir skiedinius. O istorinių pastatų ir statinių remontui siūlome didelį specializuotos produkcijos sistemų pasirinkimą – jos padės prikelti vertingus į paveldą įtrauktus statinius naujam gyvenimui.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123