BETONO TOBULINIMAS VISAIS ASPEKTAIS

Tiekiame prekinio ir konstrukcinio betono bei betono gaminių gamintojams aukštos kokybės ir nepriekaištingo patikimumo produkciją; tokiu būdu architektams ir projektuotojams suteikiame ekonomiškos bei aukščiausius standartus atitinkančios statybos galimybes. Taigi, mes padedame tobulinti betoną visais aspektais.

KURIAME NAUJAS PERSPEKTYVAS

Pasitelkę individualiems reikalavimams pritaikytą modernių sprendimų sistemą užtikriname nuolatinį betono ir betono gaminių kokybės bei jų gamybos proceso tobulinimą, supaprastinant jų panaudojimą ir priežiūrą.

Kad ir kurioje betono pramonės srityje dirbtumėte, galite pasitikėti mūsų specialistų kompetencija ir žiniomis – jie pasirūpins, kad jūsų projektas būtų sėkmingas visais įmanomais aspektais.

VISAPUSIŠKAS ASORTIMENTAS BETONO GAMYBAI

Ankstyvasis bei galutinis stipris, sutankinimas, atsparumas, paviršiaus kokybė ir lengvas apdirbimas – mūsų betono priedai padės užtikrinti, kad betono charakteristikos atitiktų reikalingus parametrus. Mūsų apsauga nuo vandens išgaravimo neleidžia šviežiai išlietam betonui pernelyg greitai išsausėti, o klojinių tepalas padės išformuoti betono gaminius užtikrinant aukštą paviršių kokybę.

Pažeidimams, kurie atsirado transportavimo metu arba statybų aikštelėje siūlome platų betono apdailos produktų asortimentą. Su jais remontas bus efektyvus, o paviršių kokybė nepriekaištinga.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123