Ši svetainė yra informacinio pobūdžio (informacija pateikiama pagal Vokietijos Telemedijos įstatymo 5 str.):
MC-BAUCHEMIE MÜLLER GmbH & Co. KG
Chemische Fabriken

Am Kruppwald 1-8

46238 Botropas

Vokietija

 

Atstovai:

Asmeniškai atsakingas partneris: Uwe Dowiasch,

„MC-Bauchemie Müller GmbH“, įmonė registruota: HR B 888 Eseno apylinkės teisme, Vadovybė: Dr. Ekkehard zur Mühlen, Nicolaus M. Müller.

 

Kontaktai:

Tel. +49 20 41 101-0

Faks. +49 20 41 101-400

El. p.: info(at)mc-bauchemie.com

Registro duomenys:

Juridinė forma: KG

Pagrindinė būstinė: Esenas

Įmonė registruota: HR B 1052 Eseno apylinkės teisme

PVM kodas:

PVM kodas pagal Vokietijos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo 27a str.: DE 11 98 80 525

Kontaktinis asmuo su šia internetine svetaine susijusiais klausimais:

Saki M. Moysidis, Rinkodaros ir komunikacijų skyrius

Telefonas: (0 20 41) 101-0

Faksas: (0 20 41) 101-688

El. p.: webmaster(at)mc-bauchemie.de

Ginčų sprendimas

Europos komisija suteikia platformą ginčų sprendimui internetu: .

Žr. el. pašto adresą aukščiau.

Internetiniuose ginčų sprendimuose vartotojų arbitražo tarybose mes nedalyvaujame.

 

Atsakomybė už turinį

Būdami paslaugų tiekėjais esame atsakingi už savo turinį šiose svetainėse pagal Vokietijos Telemedijos įstatymo 7 str., 1 p. Tačiau, remiantis Vokietijos Telemedijos įstatymo 8-10 str., paslaugų tiekėjai nėra įpareigoti nuolat stebėti pateiktos ar laikomos informacijos, taip pat ieškoti nelegalios veiklos įrodymų. Teisiniai įsipareigojimai pašalinti informaciją ar blokuoti informacijos naudojimą lieka neginčijami. Tokiu atveju, atsakomybė taikoma tik sužinojus apie tam tikrą įstatymo pažeidimą. Mums sužinojus apie nelegalų turinį, jis bus nedelsiant šalinamas.

Mes labai rūpinamės savo internetinių svetainių turiniu. Tačiau, negalime garantuoti, kad visa jose talpinama informacija bus teisinga ir pilna.

Mūsų svetainėse talpinama informacija turėtų būti laikoma bendrąja informacija apie MC. Ji negali pakeisti eksperto konsultacijos ar būti laikoma gaminio aprašymu, ar patarimu, kaip taikyti ar naudotis MC produkcija.

Jei norite pateikti specialią užklausą apie mūsų produkciją ir paslaugas, prašome jūsų susisiekti pateiktais kontaktais arba kreiptis tiesiogiai į vieną iš mūsų aptarnavimo centrų.

Mes negalime prisiimti atsakomybės už tiesioginę ar netiesioginę žalą ar broką, kurie atsirado kaip naudojimosi šią informacija pasekmė.

Šiose internetinėse svetainėse talpinama informacija yra nuolat peržiūrima ir gali būti keičiama be išankstinio pranešimo. Tai neturi jokios įtakos jokiai atsakomybės formai.

 

Atsakomybė už nuorodas

Mūsų pasiūlyme talpinamos nuorodos į trečiųjų šalių internetines svetaines. Tų internetinių svetainių turiniui negalime daryti jokios įtakos, todėl negalime ir prisiimti jokios atsakomybės už jų turinį. Už tų svetainių turinį visuomet atsako jų tiekėjai arba administratoriai.

Svetainės, į kurias pateikiamos nuorodos, yra tikrinamos dėl galimų įstatymų pažeidimų nuorodos patalpinimo metu. Todėl, nuorodos talpinimo metu jose nelegalaus turinio nebuvo. Šių internetinių svetainių turinio nuolat stebėti  be pagrįstų įrodymų apie įstatymų pažeidimus neįmanoma. Mums sužinojus apie nelegalų nuorodų turinį, jos bus nedelsiant šalinamos.

 

Autorinės teisės

Šiose svetainėse tiekėjų publikuojamam turiniui ir medžiagai taikomi Vokietijos autorinių teisių įstatymai. Norint kopijuoti, redaguoti, platinti, taip pat bet kaip kitaip naudoti tokią medžiagą už autorinių teisių įstatymo ribų reikalingas autoriaus arba kūrėjo raštiškas leidimas. Šias svetaines parsisiųsti arba kopijuoti galima tik asmeniniams tikslams. Naudoti mūsų svetainių turinį komerciniams tikslams be jo kūrėjo leidimo yra draudžiama.

Tol, kol šių svetainių turinys nėra tiekėjo nuosavybė, taikomi trečiųjų šalių autorinių teisių įstatymai. Trečiųjų šalių indėlis į svetainės turinį yra pažymimas. Tačiau, jei pastebėjote kokių nors autorinių teisių įstatymų pažeidimų, prašome mums apie tai pranešti. Toks turinys bus nedelsiant pašalintas.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123