PATVARUS BETONO REMONTAS IR APSAUGA

Nesvarbu, ar jūsų darbas susijęs su betono taisymu, paviršiaus apsauga, hidroizoliacija ar sujungimų sandarinimu, mes siūlome projektuotojams, architektams, vystytojams ir viešosioms insititucijoms savo novatoriškas produktų sistemas, užtikrindami aukštą aptarnavimo ir palaikymo lygį.

STABILUMO, ATSPARUMO IR ILGAAMŽIŠKUMO UŽTIKRINIMAS

Tiltų, tunelių, daugiaaukščių automobilių stovėjimo aikštelių, oro uostų, uostų infrastruktūros ar vandenvalos sistemų statyba ir remontas yra ypač sudėtingi. Tokie projektai turi daug įtakos šalių vystymuisi, todėl dažniausiai yra vieši ir vyksta atidžiai juos prižiūrint. Net mažiausio broko ar klaidos pasekmės gali labai brangiai kainuoti, pakenkti reputacijai arba, ekstremaliais atvejais, sukelti pavojų gyvybėms. Pasitelkę mūsų produkcijos sistemas ir paslaugas, mūsų klientai gali užtikrinti tokių statinių stabilumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą.

INDIVIDULŪS PRAMONEI PRITAIKYTI SPRENDIMAI

Tas pat taikoma ir mūsų pramonėje dirbantiems klientams. Jiems siūlome įvairiapusiškus ir kiekvieno jų projekto specifiniams reikalavimams pritaikytus sprendimus. Nuo chemiškai ir mechaniškai atsparių pramoninių grindų iki antistatinių, skirtų elektronikos sektoriui ar ypač tankių paviršiaus dangų bei apsaugos ir remonto sistemų nuotekų valymo įrenginiams.

Tačiau, gero produkto projekto sėkmei užtikrinti nepakanka. Profesionalus darbų atlikimas yra tiek pat svarbus. Taigi, reguliariai vykdome mokymus, kaip taisyklingai naudoti mūsų produktų sistemas. Be to, mūsų patyrę darbuotojai taip pat padeda projektuotojams, architektams ir statybų vykdytojams tiek projektavimo metu, tiek statybų aikštelėje petys į petį vykdant statybų ir remonto projektus.

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123