Meniškas dekoratyvinis betonas Reikjavike

Reikjavikas - Islandija

Gyvenamasis ir komercinis kompleksas „Tryggvagata 13“ yra garsiojo Reikjaviko uosto rajono centre, šalia „Harpa“ koncertų salės. Užsakovas Thorir Gunnarson ir projekto vadovas Kristján Guðmundsson užsakė architektei Hildigunnur Haralssdott suprojektuoti fasadą iš dalinai spalvoto atviros struktūros betono – tai naujovė ne tik Reikjavike, bet ir visoje Islandijoje.

Paprastai turimos vietinės žaliavos neužtikrina pakankamos betono kokybės, kai naudojamas dekoratyvinis betonas. Vietinė bendrovė „Steypustödin“, pasirinkta betono tiekėju, nusprendė elgtis saugiai. Jie ne tik importavo norvegišką granito smėlį, kad pagerintų betoną, bet ir naudojo MC gaminius betono kosmetiniams apdailos darbams bei atsiskraidino specialistus iš Vokietijos, kad darbai būtų atlikti maksimaliai profesionaliai.

Gausiame naudojamų MC produktų asortimente buvo įvairių spalvų betono glaistai „MC-Powertop F“ ir „MC-Powertop F fine“, polimerinis gruntas „Murafan 39“, universalus užpildas „Nafuquick Uni“, glazūra „Repacryl“ ir apsauginės dangos „MC-Color Proof pure“ ir „MC-Color proof vision“. Iš viso buvo atnaujinta 1 000 m² atviros struktūros betono ir apytiksliai 400 m² vidinių betono paviršių.

Siekiant pagerinti komplekso išvaizdą, buvo įkomponuotos žinomo Islandijos menininko skulptūros ir padengtos MC-Color, skulptorių labiausiai sužavėjo efektyvi apsauga. Nuo pat pastatymo pastatas susilaukė teigiamų žiniasklaidos atsiliepimų visoje Islandijoje, labai padidindamas dekoratyvinio betono populiarumą šalyje.

Aukščiausios vizualinės kokybės betonas naujajame gyvenamajame ir komerciniame komplekse Reikjaviko uosto rajone.
Aukščiausios vizualinės kokybės betonas naujajame gyvenamajame ir komerciniame komplekse Reikjaviko uosto rajone.
© MC-Bauchemie 2024
  • Pavadinimas

    Meniškas dekoratyvinis betonas Reikjavike

  • Valstybė

    Reikjavikas - Islandija, 2018

  • Kategorija

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123