Naujas nacionalinis stadionas Bratislavoje

Bratislava - Slovakija

„Štadión Tehelnépole“, apytiksliai išvertus kaip „plytų lauko stadionas“, buvo suprojektuotas kaip futbolo arena, atitinkanti aukščiausius įmanomus UEFA IV kategorijos stadiono standartus. Dėl to jis tinkamas tarptautinėms rungtynėms, taip pat Europos ir Čempionų lygos turnyrams. Šiuo metu jis statomas už maždaug 75 milijonus eurų toje pačioje vietoje kaip ir senasis stadionas, kuris buvo nugriautas 2013 m. Klientai yra Slovakijos valstybė ir vietinis futbolo klubas „Slovan Bratislava“, kuris savo namų rungtynes ateityje žais nacionaliniame stadione.

 

Konstrukcija pagaminta iš surenkamų gelžbetonio elementų

Parengiamieji darbai statybvietėje prasidėjo dar 2016 m., o stadiono surenkamų elementų gamyba buvo pradėta 2017 m. Visas naujasis statinys yra statomas iš surenkamųjų gelžbetonio elementų, kurie beveik visi yra unikalūs. Kliento specifikacijos yra suderintos ne tik su funkcine kokybe, bet ir užtikrina aukščiausią betoninių paviršių estetinį patrauklumą. „STRABAG SE“ dukterinė įmonė, įsikūrusi Bratislavoje, Slovėnijoje, laimėjo surenkamųjų elementų gamybos konkursą ir konsultavosi su MC betono technologais dėl mišinio sudėties kūrimo.

 

Tinkamo betono mišinio paruošimas

Reikiamoms betono savybėms užtikrinti buvo panaudotas „MC-PowerFlow 3130“, aukštos kokybės superplastiklis, pagrįstas naujausia MC polimerų technologija. Dėl pagreitintos adsorbcijos ant cemento dalelių, jo plastifikuojantis poveikis pasireiškia jau po trumpo maišymo laiko. „MC-PowerFlow 3130“ neturi koroziją skatinančių komponentų, leidžia sutaupyti daugiau nei vidutinį vandens kiekį ir skatina ankstyvą betono stiprumą, leidžia išgauti didelio tankio ir aukštos kokybės paviršius.

Naujas nacionalinis Slovakijos stadionas surenkamas iš gelžbetoninių konstrukcijų, kurių gamybai panaudoti didelio efektyvumo superplastikliai ir klojinių tepalai iš MC
Naujas nacionalinis Slovakijos stadionas surenkamas iš gelžbetoninių konstrukcijų, kurių gamybai panaudoti didelio efektyvumo superplastikliai ir klojinių tepalai iš MC
© MC-Bauchemie 2024


Turėdamas šiuos privalumus, „MC-PowerFlow 3130“ puikiai tinka didelio atsparumo atvirų betoninių paviršių, turinčių puikias eksploatacines charakteristikas, gamybai. Tačiau visos gerosios jo savybės iš tikrųjų atsiskleidžia gaminant surenkamuosius gelžbetonio elementus.

 

Nuostabūs paviršiai

„MC-PowerFlow 3130“ sąveika su klojinių tepalu „Ortolan Premium 702“, kuris buvo specialiai sukurtas aukštos kokybės SB 3 ir SB 4 klasės betonui gaminti, leido pasiekti išskirtinių rezultatų. „Ortolan Premium 702“ galima naudoti ant lygių, nesugeriančių klojinių ir klojinių, įkaitintų iki 80 °C. Jis lengvai purškiamas ir sudaro ploną plėvelę ant paviršiaus. Jis taip pat apsaugo ir padeda prižiūrėti plieninius klojinius. Dėl puikaus išformavimo efekto „Ortolan Premium 702“ sumažina poras ir ertmes, taip užtikrinant išskirtinės kokybės paviršių.

Statybvietėje taip pat panaudota MC betono kosmetika. Tai užtikrina, kad bet kokie smulkūs transportavimo ar montavimo metu atsiradę defektai būtų greitai ir efektyviai pašalinti. Tikslas – sukurti patrauklų bendrą vaizdinį efektą, kuris vienodai džiugintų tiek klientus, tiek būsimus žiūrovus.

 

  • Pavadinimas

    Naujas nacionalinis stadionas Bratislavoje

  • Valstybė

    Bratislava - Slovakija, 2018

  • Kategorija

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123