Vykdomas „Pentahotel Leipzig“ viešbučio požeminės automobilių stovėjimo aikštelės atnaujinimas

Leipcigas - Vokietija

Nuo 2020 m. sausio mėn. iš pagrindų atnaujinama požeminė automobilių stovėjimo aikštelė po „Pentahotel Leipzig“ viešbučiu „Brockhaus“ centre. Ir užsakovas, ir inžinieriai projektuotojai pasikliovė MC-Bauchemie praktine patirtimi automobilių stovėjimo aikštelių srityje.

„Pentahotel Leipzig“ yra įsikūręs 1995 metais pastatytame „Brockhaus-Zentrum“ komplekse miesto centre, vos už kelių minučių kelio pėsčiomis nuo garsiosios Šv. Tomo bažnyčios ir garsiosios „Gewandhaus“ koncertų salės. Jo modernus fasadas traukia akį ir sukuria įdomų kontrastą su istorine Saksonijos metropolio aplinka.

 

Dviejų lygių požeminė automobilių stovėjimo aikštelė

Viešbutis turi dviejų lygių požeminę automobilių stovėjimo aikštelę. Šių metų sausį prasidėjo jos visiškas atnaujinimas, suskirstytas į penkis statybos etapus. Iki 2020 m. rugsėjo mėn. buvo sėkmingai užbaigti trys statybos etapai, šiuo metu vykdomas ketvirtasis. Galutinis perdavimas numatytas 2021 m. kovo mėn., iki to laiko iš viso bus atnaujinta apie 25 000 m² sienų ir lubų ploto ir apie 16 000 m² grindų ploto. Apatiniame automobilių stovėjimo aikštelės lygyje bus naudojama „OS 8“ paviršiaus apsaugos danga, o viršutiniame lygyje – „OS 11b“.

Viešbučio operatorius „Corpus Sireo Real Estate GmbH“ iš Heusenstammo (Vokietija) užsakė renovacijos projektą Berlyno inžinerijos biurui „Drews GmbH“. Abi įmonės pirmiausia siekė, kad remonto sprendimas būtų greitai įgyvendinamas, ilgaamžis, perkamas iš vieno šaltinio, kartu užtikrinant kuo mažesnį automobilių stovėjimo aikštelės veiklos sutrikdymą. Tad užsakovas ir projektuotojai pasirinko MC-Bauchemie produktų sistemas ir patikėjo darbų vykdymą „CSE Construction of Berlin“.

Sienų, lubų ir grindų atnaujinimas viešbučio „Pentahotel Leipzig“ požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje
Sienų, lubų ir grindų atnaujinimas viešbučio „Pentahotel Leipzig“ požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje
© MC-Bauchemie 2024


Atnaujinimas, naudojant betono remontinius mišinius iš vieno tiekėjo

MC pardavimo atstovas Thomas Baumgartneris ir MC-Baucehmie Berlyno paslaugų centro infrastruktūros ir pramonės pardavimų vadovas Oliveris Krause rekomendavo naują, ypač greitą ir patikimą betoninių sienų ir grindų zonų remonto sprendimą: MC neseniai pristatytą „Emcekrete 50 A“, lėtai kietėjantį montažinį skiedinį. Produktas gali būti naudojamas ir didelės apimties darbams, kai sluoksnio storis siekia iki 320 mm, ir kaip remonto skiedinys, atitinkantis Vokietijos betono konstrukcijų apsaugos ir remonto kodą RL-SIB. „Emcekrete 50 A“ pasižymi mažu susitraukimu ir gerai sukimba su pagrindu. Montažinis skiedinys taip pat pasižymi dideliu atsparumu užšalimo-atšildymo ciklams pagal CDF bandymo metodą (kapiliarinis ledo tirpdymo tirpalo įsigėrimas ir užšaldymo-atšildymo bandymas). Jis pasiekia 20 N/mm² gniuždymo stiprio vertes po vienos paros, 55 N/mm² – po septynių dienų ir 65 N/mm² – po 28 dienų, todėl atitinka C 50/60 betono gniuždymo stiprio klasės kriterijus. Be to, dalis grindų atnaujinimo darbų buvo atliekama naudojant MC-Bauchemie remontinį mišinį „Nafufill SC 08“, daugiausia rankinio glaistymo būdu. Daugiau nei 10 000 m² važinėjimui neskirtų paviršių buvo padengti „OS 2“ paviršiaus apsaugos sistema, kurios spalva buvo pagerinta aukštos kokybės pigmentuota apsaugine danga „MC-Color Flair pure“.

 

MC-Bauchemie „OS 8“ ir „OS 11b“ automobilių stovėjimo aikštelės dangos turi paklausą

Maždaug 8 000 m² automobilių stovėjimo aikštelės apatinio aukšto grindų plokštės remontas buvo atliktas naudojant MC paviršiaus apsaugos sistemą „OS 8 SURFACE PROTECTION SYSTEM“ su „MC-DUR 1322“. Tai standi, lengvai dengiama dangos sistema, išlaikanti dideles mechanines apkrovas ir atspari kylančiai drėgmei. Tarpinis aukštas, kurio plotas taip pat yra apie 8 000 m², buvo atnaujintas naudojant MC paviršiaus apsaugos sistemą „OS 11b SURFACE PROTECTION SYSTEM“ – elastingą dangos sistemą, turinčią didelę plyšių sujungimo gebą.

Pirmieji trys automobilių stovėjimo aikštelės atnaujinimo projekto etapai Leipcige buvo baigti itin sėkmingai. Ketvirtasis etapas šiuo metu taip pat sėkmingai vyksta, o penktasis etapas turėtų prasidėti 2021 m. pradžioje ir pasibaigti iki kovo mėn. – visuose etapuose MC produktų sistemos ir praktinė patirtis yra neatsiejama sprendimo dalis.

 

  • Pavadinimas

    Vykdomas „Pentahotel Leipzig“ viešbučio požeminės automobilių stovėjimo aikštelės atnaujinimas

  • Valstybė

    Leipcigas - Vokietija, 2020

  • Kategorija

abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123 abs 123